Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  7.95  6.36 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kremtë
  • Kuqe e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Kremtë, Kuqe e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.