Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Adidas Terrex

  59.90  39.90 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  • 3636
  • 36 2/336 2/3
  • 37 1/337 1/3
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  • 39 1/339 1/3
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Mbathje Adidas Terrex Hyperhiker

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 2/3, 37 1/3, 38, 38 2/3, 39 1/3, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.