Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Adidas Terrex

  119.90  95.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 37 1/337 1/3
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  • 39 1/339 1/3
  • 4040
  • 40 2/340 2/3
  Clear

  Përshkrim

  Mbathje Adidas Terrex Eastrail Mid Gore-Tex.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  37 1/3, 38, 38 2/3, 39 1/3, 40, 40 2/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.