Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Adidas Terrex

  159.90  143.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 40 2/340 2/3
  • 41 1/341 1/3
  Clear

  Përshkrim

  Mbathje Adidas Terrex Swift R2 Mid Gore-Tex .

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40, 40 2/3, 41 1/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.