Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Adidas Terrex

  99.90  79.90 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 46 2/346 2/3
  • 4040
  • 40 2/340 2/3
  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 42 2/342 2/3
  • 43 1/343 1/3
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  • 45 1/345 1/3
  • 4646
  • 4747
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Mbathje Adidas Terrex AX3 Beta MID Climawarm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  46 2/3, 40, 40 2/3, 41 1/3, 42, 42 2/3, 43 1/3, 44, 44 2/3, 45 1/3, 46, 47, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.