Menu

Menu

  Shporta

  Adidas Terrex

  54.90 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  Clear

  Përshkrim

  Mbathje Adidas Terrex Climawarm Snowpitch

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.