Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Adidas Terrex

  199.90  179.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36 2/336 2/3
  • 37 1/337 1/3
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  Clear

  Përshkrim

  Mbathje Adidas Terrex Skychaster XT Mid Gore-Tex

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  36, 36 2/3, 37 1/3, 38, 38 2/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.