Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Aksesorë dekorues

  14.99  13.49 

  Ngjyrë

  • Kafe e zbehtë
  Clear

  Përshkrim

  Aksesorë dekorues nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.
  Dimensionet: 15 x 15 x 20cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Kafe e zbehtë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.