Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Alete Puma

  74.90  49.90 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear
  SKU: 368846 01Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Puma Respin SL

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.