Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  89.90  59.90 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear
  SKU: 369155 04BZ Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Puma

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë/Zezë

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.