Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  54.90  49.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 40.540.5
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete EnergenPlus nga brendi Reebok.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.