Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete

  10.95  5.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër Kobalti

  Madhësi

  • 2424
  • 2525
  • 2626
  • 2727
  • 2828
  Clear

  Përshkrim

  Atlete të përshtatshme me dy kapëse.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër Kobalti

  Madhësi

  24, 25, 26, 27, 28

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.