Menu

Menu

  Shporta

  E shitur

  Atlete

  This product is currently out of stock and unavailable.

  Përshkrim

  Atlete të përshtatshme me dy kapëse dhe detaje vizëlluese.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri/Argjend

  Madhësi

  29, 30, 31, 32, 33, 34

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.