Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  54.90  49.41 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 2020
  • 2121
  • 2222
  • 2323
  • 2424
  • 2525
  • 2626
  • 2727
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Adidas ZX 2K.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.