Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  39.90  35.91 

  Ngjyrë

  • Kuqe/Argjend/Zezë

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3636
  • 3737
  • 3838
  Clear
  SKU: F99935A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Nemeziz 19.4 Turf

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kuqe/Argjend/Zezë

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 36, 37, 38

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.