Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Adidas

  39.90  35.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  Clear

  Përshkrim

  Adidas FortaGym CF

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.