Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  39.90  31.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër Kobalti/Bardhë/Portokalli
  • Tëndafil/Bardhë/Portokalli

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  Clear
  SKU: G27200199A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas FortaGym

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër Kobalti/Bardhë/Portokalli, Tëndafil/Bardhë/Portokalli

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.