Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  39.90  35.91 

  Ngjyrë

  • Hiri/Bardhë
  • Kaltër e mbyllur/Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36 2/336 2/3
  • 3737
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  Clear
  SKU: EH14256A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Lite Racer 2.0

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri/Bardhë, Kaltër e mbyllur/Bardhë, Zezë

  Madhësi

  36, 36 2/3, 37, 38, 38 2/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.