Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Kajsi/Bardhë
  • Zezë/Bardhë

  Madhësi

  • 3636
  • 36 2/336 2/3
  • 3737
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  • 3939
  • 4040
  Clear
  SKU: EG895866A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Forest Grove

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kajsi/Bardhë, Zezë/Bardhë

  Madhësi

  36, 36 2/3, 37, 38, 38 2/3, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.