Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  44.90  40.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  Clear

  Përshkrim

  Atlete FortaRun AC nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 33, 34

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.