Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Adidas

  27.90  13.90 

  Ngjyrë

  • Rozë e ndezur

  Madhësi

  • 2424
  • 2525
  • 25 1/225 1/2
  • 2626
  • 26 1/226 1/2
  • 2727
  Clear
  SKU: EG4141RN Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Adidas Tensor

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Rozë e ndezur

  Madhësi

  24, 25, 25 1/2, 26, 26 1/2, 27

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.