Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Gjelbër
  • Bardhë/Rozë

  Madhësi

  • 2525
  • 25 1/225 1/2
  • 2626
  • 26 1/226 1/2
  • 2727
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Adidas Stan Smith

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë/Gjelbër, Bardhë/Rozë

  Madhësi

  25, 25 1/2, 26, 26 1/2, 27

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.