Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  99.90  89.91 

  Ngjyrë

  • Zezë/Bardhë/Ari

  Madhësi

  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 42 2/342 2/3
  • 43 1/343 1/3
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Adidas Superstar

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë/Bardhë/Ari

  Madhësi

  41 1/3, 42, 42 2/3, 43 1/3, 44, 44 2/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.