Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Adidas

  79.90  54.90 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Zezë/Portokalli

  Madhësi

  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 42 2/342 2/3
  • 43 1/343 1/3
  • 4444
  Clear
  SKU: BZPFW8657 Kategoria: , , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Adidas D Rose 773 2020

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë/Zezë/Portokalli

  Madhësi

  41 1/3, 42, 42 2/3, 43 1/3, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.