Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Adidas

  29.90  14.90 

  Ngjyrë

  • Trëndafil/Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • 2020
  • 2121
  • 2222
  • 2323
  • 2424
  • 2525
  Clear

  Përshkrim

  Adidas Run Falcon

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Trëndafil/Bardhë, Zezë

  Madhësi

  20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.