Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Zezë/Ari

  Madhësi

  • 39 1/339 1/3
  • 4040
  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 43 1/343 1/3
  Clear
  SKU: F34525A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Nemeziz 19.4 Turf

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë/Ari

  Madhësi

  39 1/3, 40, 41 1/3, 42, 43 1/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.