Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Zezë/Kuqe

  Madhësi

  • 2828
  • 2929
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Adidas Continental 80

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë/Zezë/Kuqe

  Madhësi

  28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.