Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4040
  • 40 2/340 2/3
  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 42 2/342 2/3
  • 43 1/343 1/3
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  • 45 1/345 1/3
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Adidas RunFalcon 2.0

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  40, 40 2/3, 41 1/3, 42, 42 2/3, 43 1/3, 44, 44 2/3, 45 1/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.