Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Gjelbër
  • Bardhë/Rubin

  Madhësi

  • 2020
  • 2121
  • 2222
  • 2323
  • 2424
  • 2525
  • 2626
  • 2727
  Clear

  Përshkrim

  Adidas Advantage

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë/Gjelbër, Bardhë/Rubin

  Madhësi

  20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.