Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  44.90  40.41 

  Ngjyrë

  • Zezë/Portokalli

  Madhësi

  • 2121
  • 2222
  • 2323
  • 2424
  • 2525
  • 2626
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Adidas Fortarun

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë/Portokalli

  Madhësi

  21, 22, 23, 24, 25, 26

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.