Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Adidas Terrex

  129.90  103.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36 2/336 2/3
  • 37 1/337 1/3
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  • 39 1/339 1/3
  • 4040
  • 40 2/340 2/3
  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 42 2/342 2/3
  • 43 1/343 1/3
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Adidas
  TERREX HIKSTER HIKING

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  36, 36 2/3, 37 1/3, 38, 38 2/3, 39 1/3, 40, 40 2/3, 41 1/3, 42, 42 2/3, 43 1/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.