Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  39.90  31.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër/Zezë/Bardhë

  Madhësi

  • 3535
  • 35 1/335 1/3
  • 3636
  • 36 2/336 2/3
  • 3737
  • 3838
  • 38 2/338 2/3
  Clear
  SKU: FV4662A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas X 19.4 TURF

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër/Zezë/Bardhë

  Madhësi

  35, 35 1/3, 36, 36 2/3, 37, 38, 38 2/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.