Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Fila

  89.90  80.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Fila Eletto Low

  Informacion shtesë

  Markë

  Fila

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  41, 42, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.