Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  107.90  97.11 

  Ngjyrë

  • Zezë/Hiri/Bardhë

  Madhësi

  • 3939
  • 4040
  • 40.540.5
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Nike Air Max Invigor Print

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Hiri/Bardhë

  Madhësi

  39, 40, 40.5, 42.5, 43, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.