Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  75.90  68.31 

  Ngjyrë

  • Zezë/Hiri/Bardhë/Gjelbër-Verdhë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  NikeCourt Air Max Vapor Wing MS

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Hiri/Bardhë/Gjelbër-Verdhë

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.