Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Nike

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 19.519.5
  • 2121
  • 2222
  • 23.523.5
  • 2525
  • 2626
  • 2727
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Nike Court borough Low 2.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  19.5, 21, 22, 23.5, 25, 26, 27

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.