Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  38.90  26.90 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • 28.528.5
  • 2828
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  Clear
  SKU: AT1801 005H Kategoria: , , , , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Nike Star Runner 2.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  28.5, 28, 30, 31, 32, 33, 34

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.