Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  37.90  34.11 

  Ngjyrë

  • Zezë/Bardhë/Kaltër

  Madhësi

  • 2828
  • 29.529.5
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  Clear
  SKU: CQ0111041A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Nike Pico 5 Glitter

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Bardhë/Kaltër

  Madhësi

  28, 29.5, 30, 31, 32, 33, 34, 35

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.