Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  143.90  115.12 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike React Miler.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.