Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike Revolution 5.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.