Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  71.90  64.71 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike nga brendi Nike
  Modeli: Tanjun.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë/Zezë

  Madhësi

  36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.