Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  82.90  74.61 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 3636
  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike Air Max Bolt.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.