Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  87.90  59.90 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear
  SKU: CJ0842 004Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Nike Air Max Bella TR3.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.