Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  65.90  59.31 

  Ngjyrë

  • Zezë/Bardhë

  Madhësi

  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike Legend Essential 2.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Bardhë

  Madhësi

  42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.