Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  71.90  64.71 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Nike Court Vision Low

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.