Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  59.90  53.91 

  Madhësi

  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Nike WearAllDay (GS)

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Madhësi

  36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.