Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  65.90  29.90 

  Ngjyrë

  • Rozë e lehtë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear
  SKU: CT3463 603R Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Nike SB Charge.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.