Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 28.528.5
  • 2828
  • 29.529.5
  • 3030
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  • 3535
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  28.5, 28, 29.5, 30, 31, 32, 33, 34, 35

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.