Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Nike

  65.90  44.90 

  Ngjyrë

  • Gjelbër dhe zezë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear
  SKU: CT3463 300Gj Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Nike SB nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Gjelbër dhe zezë

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.