Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Nike

  143.90  99.90 

  Ngjyrë

  • Zezë/Hiri e mbyllur/Bardhë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike Air Max Command

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Hiri e mbyllur/Bardhë

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.